Henkilöstö

Pasi Paakkunainen
Toimialajohtaja - Jälleenmyynti
Puh: 020 584 5224
Gsm: 040 135 1793
pasi.paakkunainen@ahlsell.fi

Juho-Matti Nirvi
Myyntipäällikkö – Jälleenmyynti
Puh: 020 584 5149
GSM: 040 354 2403
juho-matti.nirvi@ahlsell.fi

Mikko Turunen
Avainasiakaspäällikkö - Jälleenmyynti
Puh: 020 584 5545
Gsm: 040 653 7433
mikko.turunen@ahlsell.fi

Simo Riipi
Sisämyyjä - Jälleenmyynti
Puh: 020 584 5928
Gsm: 0400 189 604
simo.riipi@ahlsell.fi

Pasi Kovanen
Tukkumyyjä - Jälleenmyynti
Puh: 020 584 5926
Gsm: 040 567 0681
pasi.kovanen@ahlsell.fi

Markku Isoniemi
Tukkumyyjä- Jälleenmyynti
Puh: 020 584 5151
GSM: 040 166 3521
markku.isoniemi@ahlsell.fi

Viesti Gelia

JavaScriptin on oltava käytössä selaimellasi, jotta sivuto toimii oikein ota JavaScript käyttöön

Viesti Gelia

Evästeet eivät ole käytössä selaimellasi Hyväksy evästeiden käyttö.