Henkilöstö

Tarjoukset ja kyselyt info@gelia.fi
Tilaukset tilaukset@gelia.fi
Puhelin +358 20 584 5930
Yhteystietolomake Lataa lomake tästä (PDF) »

Pasi Paakkunainen

Toimialajohtaja
Jälleenmyynti

+358 20 584 5224 (tel)
+358 40 135 1793 (mob)
pasi.paakkunainen@ahlsell.fi

Juho-Matti Nirvi

Segmenttipäällikkö
Jälleenmyynti

+358 20 584 5149 (tel)
+358 40 354 2403 (mob)
juho-matti.nirvi@ahlsell.fi

Mikko Turunen

Tekninen myyjä
Jälleenmyynti

+358 20 584 5545 (tel)
+358 40 653 7433 (mob)
mikko.turunen@ahlsell.fi

Simo Riipi

Tekninen myyjä
Jälleenmyynti

+358 20 584 5928 (tel)
+358 40 018 9604 (mob)
simo.riipi@ahlsell.fi

Pasi Kovanen

Tekninen myyjä
Jälleenmyynti

+358 20 584 5926 (tel)
+358 40 567 0681 (mob)
pasi.kovanen@ahlsell.fi

Markku Isoniemi

Tekninen myyjä
Jälleenmyynti

+358 20 584 5151 (tel)
+358 40 166 3521 (mob)
markku.isoniemi@ahlsell.fi

Thomas Nyström

Assistentti
Projektityöntekijä

+358 20 584 5925 (tel)
+358 40 725 2018 (mob)
thomas.nystrom@ahlsell.fi

Viesti Gelialta

JavaScriptin on oltava käytössä selaimellasi, jotta sivusto toimii oikein ota JavaScript käyttöön

Viesti Gelialta

Evästeet eivät ole käytössä selaimellasi Hyväksy evästeiden käyttö.