Organisaatio

Gelia toimii Ruotsissa, Norjassa ja Suomessa sähkö- ja lvi-alalla Gelia-nimen alla. Tanskassa toimimme lvi-alalla nimellä VVS Trading. Henkilöstöä on Ruotsissa noin 75, Tanskassa 65, Norjassa 8 ja Suomessa 4.

Fredrik Skarp

fredrik.skarp@gelia.se

Business Unit Manager

Ruotsi
Norja
Suomi
Tanska

Mikael Olsson

mikael.olsson@gelia.se

Myyntipäällikkö

Ruotsi

Stefan Loman

stefan.loman@gelia.se

Ostopäällikkö

Ruotsi

Per Persson

per.persson@gelia.se

Tuotantopäällikkö

Ruotsi

Rene Aabenhus

ra@vvs-trading.dk

Maajohtaja

Tanska

Keld Kristensen

kk@vvs-trading.dk

Myyntipäällikkö

Tanska

Allan Hansen

ah@vvs-trading.dk

Ostopäällikkö

Tanska

Hans-Henrik Duus

hd@vvs-trading.dk

Warehouse Manager

Tanska

Morten Andersen

morten.andersen@ahlsell.no

Maajohtaja

Norja

Jørn Lund

jorn.lund@ahlsell.no

Myyntipäällikkö

Norja

Tomi Saukko

tomi.saukko@ahlsell.fi

Maajohtaja

Suomi

Viesti Gelia

JavaScriptin on oltava käytössä selaimellasi, jotta sivuto toimii oikein ota JavaScript käyttöön

Viesti Gelia

Evästeet eivät ole käytössä selaimellasi Hyväksy evästeiden käyttö.