Tyhjennä lista

Oletko varma, että haluat tyhjentää listan?
Tilausrivit
0

Tyhjennä ostoslista

Sinulla on 0 tilausriviä ostoslistassasi.
Oletko varma, että haluat tyhjentää ostoslistan?

Ostoskorisi tuotteet

Jokin meni pieleen hintojen latauksessa. Ole hyvä ja yritä uudelleen.

Ostoskorissasi ei ole tuotteita

Henkilöstö

Tarjoukset, tilaukset ja kyselyt info@gelia.fi
Asiakaspalvelu +358 20 584 5930
Aukioloajat Asiakaspalvelu arkisin klo 08-16
Verkkokaupat gelia.fi ja ahlsell.fi palvelevat ympäri vuorokauden, tilaukset 24/7
Yhteystietolomake Lataa tulostettava PDF-yhteystietolomake tästä »

Sähköpostiosoitteemme ovat päivittyneet muotoon etunimi.sukunimi@gelia.fi. Muutos ei edellytä sinulta toimenpiteitä vaan voit lähettää viestejä kuten ennenkin myös vanhaan osoitteeseen etunimi.sukunimi@ahlsell.fi.

Simo Riipi

Asiakkuuspäällikkö
Gelia
Myyntipalvelu, Suomi

+358 20 584 5928 (tel)
+358 40 018 9604 (mob)
simo.riipi@gelia.fi

Pasi Kovanen

Asiakkuuspäällikkö
Gelia
Myyntipalvelu, Suomi

+358 20 584 5926 (tel)
+358 40 567 0681 (mob)
pasi.kovanen@gelia.fi

Markku Isoniemi

Asiakkuuspäällikkö
Gelia
Uusimaa, Kanta-Häme

+358 20 584 5151 (tel)
+358 40 166 3521 (mob)
markku.isoniemi@gelia.fi

Mikko Turunen

Asiakkuuspäällikkö
Gelia
Itä

+358 20 584 5545 (tel)
+358 40 653 7433 (mob)
mikko.turunen@gelia.fi

Ben Alami

Myyntiassistentti
Gelia

+358 20 584 5927 (tel)
+358 40 637 8410 (mob)
ben.alami@ahlsell.fi

Juho-Matti Nirvi

Myyntipäällikkö
Gelia
 

+358 20 584 5149 (tel)
+358 40 354 2403 (mob)
juho-matti.nirvi@gelia.fi

Viesti Gelialta

JavaScriptin on oltava käytössä selaimellasi, jotta sivusto toimii oikein ota JavaScript käyttöön