Tyhjennä lista

Oletko varma, että haluat tyhjentää listan?
Tilausrivit
0

Tyhjennä ostoslista

Sinulla on 0 tilausriviä ostoslistassasi.
Oletko varma, että haluat tyhjentää ostoslistan?

Ostoskorisi tuotteet

Jokin meni pieleen hintojen latauksessa. Ole hyvä ja yritä uudelleen.

Ostoskorissasi ei ole tuotteita

Henkilöstö

Tarjoukset ja kyselyt info@gelia.fi
Tilaukset tilaukset@gelia.fi
Asiakaspalvelu +358 20 584 5930
Aukioloajat Arkisin klo 08-16
Yhteystietolomake Lataa yhteystiedot tästä (PDF) »

Sähköpostiosoitteemme ovat päivittyneet muotoon etunimi.sukunimi@gelia.fi. Muutos ei edellytä sinulta toimenpiteitä vaan voit lähettää viestejä kuten ennenkin myös vanhaan osoitteeseen etunimi.sukunimi@ahlsell.fi.

Pasi Paakkunainen

Maajohtaja
Gelia
 

+358 20 584 5224 (tel)
+358 40 135 1793 (mob)
pasi.paakkunainen@gelia.fi

Juho-Matti Nirvi

Myyntipäällikkö
Gelia
 

+358 20 584 5149 (tel)
+358 40 354 2403 (mob)
juho-matti.nirvi@gelia.fi

Simo Riipi

Asiakkuuspäällikkö
Gelia
Myyntipalvelu, Suomi

+358 20 584 5928 (tel)
+358 40 018 9604 (mob)
simo.riipi@gelia.fi

Pasi Kovanen

Asiakkuuspäällikkö
Gelia
Myyntipalvelu, Suomi

+358 20 584 5926 (tel)
+358 40 567 0681 (mob)
pasi.kovanen@gelia.fi

Markku Isoniemi

Asiakkuuspäällikkö
Gelia
Uusimaa, Kanta-Häme

+358 20 584 5151 (tel)
+358 40 166 3521 (mob)
markku.isoniemi@gelia.fi

Mikko Turunen

Asiakkuuspäällikkö
Gelia
Itä

+358 20 584 5545 (tel)
+358 40 653 7433 (mob)
mikko.turunen@gelia.fi

Asko Kollin

Asiakkuuspäällikkö
Gelia
Länsi

+358 20 584 5614 (tel)
+358 40 668 3585 (mob)
asko.kollin@gelia.fi

Janne Nissinaho

Avainasiakaspäällikkö
Gelia
Pohjoinen

+358 20 584 5604 (tel)
+358 40 058 4698 (mob)
janne.nissinaho@gelia.fi

Thomas Nyström

Markkinointisuunnittelija
Gelia

+358 20 584 5925 (tel)
+358 40 725 2018 (mob)
thomas.nystrom@gelia.fi

Viesti Gelialta

JavaScriptin on oltava käytössä selaimellasi, jotta sivusto toimii oikein ota JavaScript käyttöön

Viesti Gelialta

Evästeet eivät ole käytössä selaimellasi Hyväksy evästeiden käyttö.